Rezervasyon : 0 (536) 565 19 25
Düğün Salonu

İzmirde düğün mekanı arıyorsanız ve sıradanlık size göre değilse; Urla İçmeler'de denize sıfır açık ve kapalı salonumuzda, düğün, nişan, balo, parti gibi organizasyonlarınızı düzenliyoruz.

Kır Düğünü

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü olmasını arzu ettiğiniz gibi, hatıralarda kalacak masalsı bir düğün için biz hazırız.

Kumsalda Düğün

Plaj (Kumsal) düğünü organizasyonu konuklarınız ve sizin için oldukça rahatlatıcı ve unutulmaz bir düğün olacaktır. Düğününüzün eğlenceli ve romantik bir 'ege havası' tadında geçeceğinden ve rüyalarınızı gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ana Sayfa Hakkımızda Restaurant Galeri İletişim

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Eş adayınıza gün batımının kızıllığı ve dalga seslerinin romantizminin birbirine karıştığı bir atmosferde o anlamlı soruyu sormaya ne dersiniz? Unutulmaz anlar yaşayacağınızın ve yıllarca bu anları yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz evlilik teklifi yapacağınız günü ve saati kararlaştırın; gerisini profesyonel ekibimizin sihirli ellerine bırakın. En güzel fotoğraflar için sizlere gün batımı saatlerini öneririz. Oluşturduğumuz bu tatlı sürpriz paketini sizlerle de gerçekleştirmeyi çok isteriz.