Rezervasyon : 0 (536) 565 19 25
Düğün Salonu

İzmirde düğün mekanı arıyorsanız ve sıradanlık size göre değilse; Urla İçmeler'de denize sıfır açık ve kapalı salonumuzda, düğün, nişan, balo, parti gibi organizasyonlarınızı düzenliyoruz.

Kır Düğünü

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü olmasını arzu ettiğiniz gibi, hatıralarda kalacak masalsı bir düğün için biz hazırız.

Kumsalda Düğün

Plaj (Kumsal) düğünü organizasyonu konuklarınız ve sizin için oldukça rahatlatıcı ve unutulmaz bir düğün olacaktır. Düğününüzün eğlenceli ve romantik bir 'ege havası' tadında geçeceğinden ve rüyalarınızı gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ana Sayfa Hakkımızda Restaurant Galeri İletişim

Kır Düğünü

İzmir Kır Düğünü için doğru mekan. 
Şen Kardeşler Düğün Salonu; düğün, sünnet, doğum günü, konser ve özel toplantılarda eşsiz deniz ve doğa manzarası ile tüm organizasyonlarınızda güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.
 

Hayatınızdaki en özel anları, unutulmaz kılmak ve “keşke” lerinizin olmayacağı bir gün geçirmek istiyorsanız, sizleri Şen Kardeşler Düğün Salonu’na bekliyoruz.

Otoparkımız Mevcuttur.

Klasik Düğün Menüsü:
Orkestra, Pasta, Alkolsüz içecek, Masa-Sandalye Süsleme, Video Çekimi (baştan sona), Fotoğraf çekimi.
 

Ekstra Düğün Menüsü:
Gelin ve Damadın Denizden Tekneyle Gelişi, Oryantal, Havai Fişek.
 

Yemekli Düğün Menüsü:

BALIK MENÜSÜ (Ordövr-10 çeşit-, Ara Sıcak-2çeşit-, Mevsim Salatası, Çipura-çiftlik-, Meyve veya tatlı, 20 cl Yerli İçki veya Muadili.
TAVUK MENÜSÜ (Ordövr-10 çeşit-, Ara Sıcak-2çeşit-, Mevsim Salatası, Piliç Izgara, Meyve veya tatlı, 20 cl Yerli İçki veya Muadili.
ET MENÜSÜ (Ordövr-10 çeşit-, Ara Sıcak-2çeşit-, Mevsim Salatası, Külbastı veya Dana Rosto, Meyve veya tatlı, 20 cl Yerli İçki veya Muadili.
KÖFTE MENÜSÜ (Ordövr-10 çeşit-, Ara Sıcak-2çeşit-, Mevsim Salatası, Izgara veya Adana Köfte, Meyve veya tatlı, 20 cl Yerli İçki veya Muadili.