Rezervasyon : 0 (536) 565 19 25
Düğün Salonu

İzmirde düğün mekanı arıyorsanız ve sıradanlık size göre değilse; Urla İçmeler'de denize sıfır açık ve kapalı salonumuzda, düğün, nişan, balo, parti gibi organizasyonlarınızı düzenliyoruz.

Kır Düğünü

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü olmasını arzu ettiğiniz gibi, hatıralarda kalacak masalsı bir düğün için biz hazırız.

Kumsalda Düğün

Plaj (Kumsal) düğünü organizasyonu konuklarınız ve sizin için oldukça rahatlatıcı ve unutulmaz bir düğün olacaktır. Düğününüzün eğlenceli ve romantik bir 'ege havası' tadında geçeceğinden ve rüyalarınızı gerçekleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Ana Sayfa Hakkımızda Restaurant Galeri İletişim

Şen Kardeşler Balık Restaurant

Denizlerden Gelen Lezzeti Damağınızla Buluşturan Adres! 40 yılı aşkın süredir Balık Restaurantı olarak hizmet vermekte olan Şen Kardeşler Balık Restoran, seçkin müşterileri için İzmir'in özgün bir " Balık Restaurantı " olmuştur. Eşsiz konumu, kendine özgün sunumu ve tatlarıyla, Şen Kardeşler Restoran, sıcak ve samimi bir ortamda sizlere ziyafet sunma ve eğlenme imkanı tanıyor.
 

Şen Kardeşler Restoran, geleneksel balık yemeklerinden vazgeçemeyenler için sıcak - soğuk mezeler, Ege mutfağına özgü otlar ve günlük taze balık seçenekleriyle her daim size en iyisini sunma gayesiyle hizmetinizdedir
 

Şen Kardeşler Restoran, özel gün ve davetleriniz için, siz sayın misafirlerimize unutamayacağınız anlarınıza şahitlik edercesine " Kır & Düğün Bahçeleri " ile de hizmetinizdedir.Çipura Izgara
Levrek Izgara
Levrek Tava
Lüfer Izgara
Minekop Izgara
Sarıkanat Izgara
Salata
Kalamar Tava